Just praegu on parim aeg koos perega kokata ja loomulikult kaasata sellesse ka pere väiksemad liikmed. Algab Pere ja Kodu ning Fazeri Kodusaia ühine suur fotokonkurss „Pisike kodukokk 2020”.

Pere ja Kodu ning Fazeri Kodusaia ühisele fotovõistlusele ootame pilte lastest koduköökides toimetamas. Olgu selleks siis laste esimesed katsetused mõne retsepti järgi toidu valmistamisel, vanemate abistamine keerulisemate roogade tegemisel või juba kogenud pisikoka lemmikroa tegemine. Pole vahet, kas põnn õpib tegema oma lemmikvõileiba või segab sünnipäevakoogi jaoks tainast, oleme kindlad, et lapsed naudivad köögis askeldamist sama palju kui pere peakokad ja õpivad samm-sammult vanemate abistamisel seda niivõrd olulist oskust.

Kuidas osaleda?
Saada aadressile foto@perejakodu.ee 1–3 fotot oma pere väikesest kodukokast märksõnaga „Pisike kodukokk 2020” ja kirjuta juurde selle roa retsept, mida pildil parasjagu meisterdatakse. Pilt võib olla tehtud ka varasematel aastatel. Konkursile saab pilte saata 15.–29. aprillini.

Konkursi tingimused
• Pildid palume saata üksikult, mitte kollaažina.
• Pildi suurus peab olema vähemalt 500 kB.
• Pildi saatjal peab olema õigus pilti kasutada, valel teel saadud pildid fotovõistlusel ei osale.
• Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid pilte mitte avaldada.
• Konkursi korraldajatel (Pere ja Kodu ajakirjal ning Fazeril) on õigus autorile viidates pilte ja retsepte sotsiaalmeedias kasutada.

Auhinnad
Finaali valitud fotod on rahvahääletusel perioodil 30.04.–07.05.2020 ja auhindade võitjad selguvad 08.05.2020. Võitja selgitamisel läheb arvesse hääletuse tulemus ehk võitja valivad lugejad. Kõige enam hääli saanud pildi omanik võidab Fazerilt tervelt ühe kuu varu maitsvaid ja põnevaid pagaritooteid! Aga ilma ei jää ka teise ja kolmanda koha võitjad, keda ootab külluslik pagaritoodete nädala varu. Sama auhind ootab ka toimetuse lemmikut.


Mõnusat perega kokkamist ja selle jäädvustamist!