Ässä Hässäkkä

Suhkrumaiustuste hulka kuuluvad muu hulgas karamellkompvekid, lagritsatooted, marmelaad ja pastillid.

Mida kujutab endast modifitseeritud tärklis?

Modifitseerimine tähendab, et tärklist on keemiliselt töödeldud nii, et see sobiks paremini maiustuste tootmisprotsessi. Modifitseeritud tärklis võib olla valmistatud nisust, sellisel juhul on see kirjas koostisosade loetelus.

Kas maiustustes on asovärve?

Asovärve me ei kasuta. Suurem osa meie maiustuste värvainetest on looduslikud või koostiselt looduslikele sarnased.

Kas maiustusi võib süüa ka pärast "parim enne" kuupäeva?

Garanteerime, et õigesti säilitatuna on meie toodete maitseomadused kõige paremad "parim enne" kuupäevani.

Mida teha, kui avastan, et tootel on midagi viga?

Anname endast parima, et tagada toodete kõrge kvaliteet. Kui avastate mõnes meie tootes midagi, millele tähelepanu juhtida, saate selle alltoodud juhiste järgi tagastada.

Juhiseid toodete tagastamiseks:

Kui teie tagasiside puudutab toodet, mille puhul avastasite mingi puuduse, palume saata see koos pakendiga meile uurimiseks aadressile (postikulu on tasutud):

Fazer Makeiset / Asiakaspalaute
PL 110
00101 HELSINKI

Andke teada, millise puuduse te tootes leidsite ning kustkohast ja millal toode on ostetud. Ärge unustage lisada kirjale ka oma aadressi.

Mõned teie maiustused sisaldavad želatiini. Milline on selle päritolu?

Meie maiustustes kasutatav želatiin on valmistatud seast. Mõnedes närimiskummides on aga kasutatud veisest valmistatud želatiini. Täpsemat teavet saate meie tarbijateenindusest.

Mida teha maiustuste pakenditega?

Paberümbrised võib panna majapidamises kogutava vanapaberi sekka. Šokolaaditahvlite sisemine ümbris on puhtast alumiiniumist, mille saab viia metallikogumispunkti, lihtsaim viis on see tagastatava joogipurgi sisse toppida. Fazeri plastikust pakendusmaterjalid võib edukalt küttekoldes ära põletada. Kompvekikarbid saab suunata taaskasutusse kartongijäätmetena. Transpordipakendid on lainepapist ja lähevad samuti taaskasutusse.

Mis on Fazeri vanim suhkrumaiustus?

Fazeri vanim suhkrumaius on Pihlaja. See tuli turule aastal 1895, vaid neli aastat pärast seda, kui Karl Fazer oli rajanud Helsingis Prantsuse–Vene kondiitriäri. Oletatakse, et toote retsept on pärit Venemaalt, kust Karl Fazer selle pärast õpinguaastaid Soome naastes kaasa tõi. Pihlaja kompvekke valmistatakse Lappeenrantas asuvas tehases.