PRALINEEDEST JÕULUPÄRG

Pralineedest jõulupärja valmistamine on väga lihtne! Pärja jaoks vajad umbes 300–500 g Karl Fazeri pralineesid. Kasuta alusmallina vahtplastist valmispärga (saadaval hobipoodides). Alusta pralineede kinnitamisest liimipüstoliga üksteise kõrvale pärja servale. Seejärel liigu sissepoole ja kinnita pralineed pärja siseservale. Lõpuks kinnita nöör, et pärga oleks võimalik üles riputada. Valmis!

OMA JÕULUKALENDER

Valmista tühjadest tikutoosidest oma jõulukalender. Selleks kinnita tikutoosid tahvli või papi külge, nummerda ja kaunista toosid oma soovi kohaselt. Täida toosid Fazeri pralineede või millegi muu väiksega.

ROHELISED MARMELAADIKUULID

Kingi rohelised marmelaadikuulid edasi pulgakommidena! Torka iga rohelise kuuli sisse pulk ja kasta need sulatatud Fazeri šokolaadi sisse. Kui šokolaad on veel soe, saad pulgakommid kasta mistahes nonparellide sisse. Lase pulgakommidel toatemperatuuril kuivada. Pane valmis pulgakommid paberkotti ja maitsev kingitus ongi valmis.

KOMMIDEGA JÕULUPUU

Proovi ehtida jõulupuu Karl Fazeri pralineede või muude meelepäraste maiustustega!

ŠOKOLAAD JA KAKAO

Valmista ise luksuslik kuum šokolaad, segades kakao ja piima mõne šokolaaditükiga. Kutsu sõber jalutama ja võta sooja saamiseks jook kaasa.

ŠOKOLAADIMAJA

Tee ise šokolaadimaja ja kaunista see oma lemmikmaiustega. Tegevus, mille abil on võimalik koos lastega toredasti aega veeta! Klõpsa pildil, et saada üksikasjalikumad juhised oma šokolaadimaja ehitamiseks.