Oma kätega pakitud kingitus muutub maagiliseks. Näita oma kujutlusvõimet, kasuta kõige ootamatumaid tarvikuid – kaunil pakendil muutuvad isegi kõige lihtsamad asjad erilisteks.

Teadlased on tõestanud, et riikides, kus inimesed söövad palju šokolaadi, on kõige rohkem Nobeli preemia laureaate. Ja üldiselt elavad maiasmokad kauem!

Pole kahtlust – šokolaad ja kommid rõõmustavad uusaastakingitusena nii täiskasvanuid kui ka lapsi!

Ole selles küsimuses loov. Pane šokolaaditahvel ilusasse kinkepaberisse või tänapäeval moes oleva käsitööeseme sisse, olles eelnevalt kingitusele lisanud isikliku soovi või huvitava fakti. Seo kingitus nööriga kinni ja pista kuuseoks lehvi alla.

Kommikarbi saad kaunistada, lisades sellele originaalse täienduse keskkonnasõbraliku käsitööna valminud uusaastamänguasja näol. Näiteks võid karbi külge siduda käbi või Kreeka pähkli, mis on oma kätega kuldse või hõbedase värviga üle maalitud. Selline kuuseehe ei jäta kedagi ükskõikseks.

Omapäraseks lahenduseks kingituste kaunistamisel võivad saada … puuviljad, marjad või vürtsid! Kuivata aknalaual tsitruseliste viilud ja kinnita need šokolaaditahvli külge elegantse lindi, serpentiini või helmestega. Kaneelipulgad ja aniisitähed lisavad kingitusele hõrku aroomi!