Vaata, kuidas valmistada šokolaadimajakest! Vajad selleks nelja tahvlit Karl Fazeri piimašokolaadi.

1. Lõika tahvlitest tükid külje- ja otsaseinte ning samuti katuse jaoks.

 

 

2. Sulata veidi šokolaadi ja ühenda selle abil külje- ja otsaseinad. Ühenda samamoodi ka katuseosad. Nüüd pane need külmikusse tahenema.

3. Seejärel kinnita katus sulašokolaadi abil seinte peale ja pane uuesti külmikusse.

 

4. Kaunista šokolaadimajake maiustuste ja küpsistega.

 

Tumedate maiustustega kaunistatud palkmajake võlub oma minimalistliku lihtsusega. Katusekivideks on pooleks lõigatud küpsised Fazer Aito Vanilja, mis on kakaopulbriga üle puistatud. Katusehari on lagritsast Fazer Soft Original. Katuseviilu dekoratsioonid ja maja uks on valmistatud soolastest lagritsatükkidest, mis pärinevad kommikotist Tutti Frutti Mix. Külgseinad on tehtud vaniljemaitselistest vahvlipaladest Suffeli Vanilla.

Sellele šokolaadimajale annavad elegantse ilme rikkaliku lumekihiga kaetud säravvalgete maiustuste read. Katust ehivad ritta laotud Marianne kommid ja suhkrutükid, millele on puistatud rikkalikult tuhksuhkrut. Aknad on tehtud suhkruglasuurist.

See šokolaadist muinasjutumajake oma lumekihi alt piiluvate roheliste maiustustega särab sulnilt metsa taustal. Majakese katus on kaetud poolitatud marmelaadipallidega Rohelised Kuulid ja roheliste kummikommidega kommikotist Tutti Frutti Mix. Tuhksuhkruga ülepuistamine annab talvise ilme.

Imelise pisikese pelgupaiga katusekivideks on Ameerika pastillid ja katuseharjaks suhkrutükid. Katuseservad on kaunistatud Prantsuse pastillidega ja ukseks on sätitud küpsis Fazer Aito Vanilja.

Roosa-valge majake loob jõulumeeleolu kõigile romantikutele. Selle majakese katusekividena on kasutatud poolitatud Dorise küpsised ja katuseharja ehivad Prantsuse pastillid. Katus on ääristatud Marianne dražeedega ja aknaks on küpsis Fazer Carneval Printsess.