Missioon, visioon ja väärtused on meie tegevuse nurgakivideks.

Missioon:

Luua tähendusrikast toitu

Fazeril on täita oluline roll inimeste elus. Tuua tähendusrikkust inimeste ellu, tähendab, et lisame pisut rõõmu, heaolu, inspiratsiooni, kirge ja armastust kõigele, mida me teeme. Meie eesmärgiks on toodete ja teenuste kaudu luua inimestele sihikindlaid maagilisi hetki. Me otsime uusi lahendusi, et luua mugavust inimeste kiires elutempos. Ja sealjuures kõike, mida me teeme, hoolime esmalt inimeste ja keskkonna heaolust.

Visioon:

Parima päeva nimel

Visioon on kui Põhjatäht, mis juhatab meid ettevõttena õigele teele. See ühendab meid ja aitab meil kui toiduelamuste ettevõttel keskenduda esmajärjekorras just tarbijatele. Toit on paljude tarbijate jaoks järjest olulisem teema. Fazeris usume, et toit peaks toetama nii heaolu kui ka jätkusuutlikkust ning kindlasti pakkuma ka suurepärast maitseelamust. See annab meile palju häid võimalusi, kuidas tarbijate südameid võita.​​​​​​​ 

Väärtused

Northern Liberty/ Põhjamaine vabadus

Ole see, kes sa oled. Saa selleks, kelleks soovid saada. Jää iseendaks. Julgusta teisi tegema sama. Me toetame väärtusi, mis põhinevad võrdsusel, mitmekesisusel ja kaasatusel. Me hoolime üksteisest – nii üksikisikuna kui ka osana ühiskonnast.

True Relationships /Siirad suhted

Ole hooliv ümbritseva maailma suhtes.  Tee valikud, mis teevad head meile kõigile. Me loome ausad ja tõelised suhted. Oleme avatud ja siirad. Me soovime teha head ümbritsevale maailmale.

Fearless Creativity/ Julge loovus

Ela eelarvamusteta. Ole julge. Ole loominguline.  Ära kunagi tee järeleandmisi kvaliteedis. Meil on julgust proovida uut ja luua maitseelamusi, milles on maagiat. Hindame käsitööd ja puhtaid  koostisaineid. Meie asutaja Karl Fazer  oli kartmatu teerajaja, kellele maailm oli ideede ja inspiratsiooniallikaks. Soovime, et sa kogeksid seda Fazeri loodud põhjamaist maagiat.

Neid väärtusi järgime me oma igapäevases töös, mida teeme alati südamega.