Mis oleks suvi ilma päikeseta? Pimedatel aastaaegadel suudavad Tutti Frutti maiustused igas olukorras värvikaid hetki luua, pannes inimesed unistama suvest ja päikesest.

Igas Tutti Frutti pakikeses peitub mitmekesine ja põnev kommisegu, milles domineerivad puuviljade ja marjade maitsed ning rõõmsad värvid. Tutti Frutti maiustused toovad sinuni suve ja seda aastaringselt.

Tutti Frutti tooteperre kuuluvad populaarsed puuviljamaitsed Tutti Frutti Passion, Tutti Frutti Choco, Tutti Frutti Mix, Tutti Frutti Holiday Mix, Tutti Frutti Yoghurt Splash ja päris uue tootena Tutti Frutti Tropical Island Mix.

TROOPIKAHÕNGULINE UUDISTOODE – TUTTI FRUTTI TROPICAL ISLAND MIX KOMMIPAKIS PEITUB MÖÖDUNUD SUVEL TUTTI FRUTOPIA KODANIKE VALITUD SISU.

Sellest uuest kommikotist leiad üheksa erinevat troopilist maitset ja vormi. Troopikamaiguliste puuviljakommide kõrval on siin ka lagritsamaitselisi. Kas sulle meeldib enim ananassitäidisega Tutti Frutti Smoothie või ehk hoopis maracuja- (granadilli-) ja tsitrusemaitseline Dodo? Maitse ja leia oma lemmik. Kommikott, mida tasub kõikjal kaasas kanda – rikkalikus maitsevalikus leidub meelepärast igaühele.

Fazeri suhkrumaiuste tootmise süda asub Lappeenrantas, kus valmistatakse lõviosa Fazeri Tutti Frutti kommidest. Igal aastal valmib Lappeenrantas 3,7 miljonit kilogrammi Tutti Fruttisid.