FAZER TÄISTERATOOTED

 

Vastates järjest kasvavale nõudlusele tervislikemate pagaritoodetele, lansseeris Fazer 2019 aasta märtsikuus täisteratoodetele pühendatud sarja.

 

Senini on tee tarbijateni leidnud 2 sepikut ja 2 leiba ning sügis 2020 alates lisandus sarja ka eestlaste lemmikteraviljast rukkist valmistatud sepik – RUKKISEPIK TÄISTERA ning RUKKILEIB TÄISTERA.

Täisteratoodete sari

Juba paljudele tarbijatele tuttavaks saanud maitseprofiiliga rukkileib, mida täiustasime kiudainerikka täisterajahuga. Rikkalikult lisatud linnased annavad tootele tugeva teravilja- ning veidi karamellise maitse. Toode on kiudainerikas ja valguallikas.

Toode sisaldab 100% rukkijahu, millest 51% on täisterajahu.

Fazer Südamesepik on eestlaste südameid rõõmustanud juba aastakümneid ning hoides alles juba armsaks saanud maitseprofiili lisasime sepikusse rikkalikult kiudainerikast täisterajahu. Toode on E-ainetevaba kiudaineteallikas. Ilma lisatud suhkruta. Toode sisaldab looduslikult esinevaid suhkruid.

51% täisterajahust sepik rukkiterade ja nisukliidega.

Täistera tervislikkus – 51% kogu kasutatud teraviljast on täisterahelbed: nisu, rukis, kaer, oder, tatar.Täisterahelbed annavad eriliselt pehmele tekstuurile kontrastiks väikest vastupanu hamba all ning rikkalikku ja mitmekülgset maitset.

Toode on kiudaineallikas. Ei ole lisatud E-aineid.

Panime eestlaste lemmik-teravilja nüüd sepikusse. Lihtne rukkine maitse, mõnusalt pehme väike päts suure viiluga sobib suurepäraselt toitvaks hommikueineks või tervislikuks vahepalaks. Toode on kiudainerikas, ilma lisatud suhkru ja E-aineteta. Toode sisaldab looduslikult esinevaid suhkruid. 58% kasutatud teraviljast on rukis: helbed, jahu ja terad.

Täistera tervislikkus – 52% kasutatud teraviljast on täistera.

 

Rukkijahust ja rukkijuuretisega täistera vormileib. 17 % valmistootest on rukkijuuretist, mis annab lihtsale, täistera rukkileivale traditsioonilise hapuka leivaaroomi ning tõeliselt rikkalikku maitse. Toode on kiudainerikas ja E-aineteta.

Täistera tervislikkus – 55% kasutatud teraviljast on täistera.

Täisteratoodete sarjast leiab igaüks endale sobiva sepiku või leiva!