Burgerigurmaanid väidavad, et parim burger sünnib brioche-kuklist.

 

Klassikaline prantsuse päritolu brioche ehk eestipäraselt nupsusai, on rasvaine ja munadega rikastatud pärmitainast valmistatud pagaritoode, mis on ühtlasi nii kergelt soolane kui ka magus. Kuigi tavapärase pärmitainaga võrreldes on brioche’i tainas raske ning pisut kleepuv, maitseb valmis küpsetis õhuliselt ja hõrgult.

 

Brioche burgerikuklist valmistatud hamburger või juurikaburger on suussulavalt hõrk ning sa sööd meelsasti ka kukli pealmise poole ära.

 

Burger võib olla tegelikult väga mitmekülgne: lihtsate koostisosadega kiirtoit või fantaasiarohke luksusburger, mille vahel isevalmistatud hamburgerikotlet, maitsvad kastmed ja köögiviljalisandid. Üks on kindel; kvaliteetne kukkel annab burgerile viimase lihvi ning toob lisandid uuele tasemele.

 

Brioche’ tainast on saadavel 3 toodet: Brioche burgerikukkel, mini burgerikukkel ja hot dog sai.

BRIOCHE BURGERIKUKKEL

Pakendis on 2 lahtilõigatud kuklit, mis sobivad korralikuks eineks. Parima maitseelamuse saad, kui röstid neid kuumal pannil või grillil, lõikepool all.

BRIOCHE MINI BURGERIKUKKEL

Pakendis 4 väikest lahtilõigatud kuklit, mis sobivad väikeste inimeste suureks peoks või suurte inimeste väikeseks peoks. Suupistevaagnad, eelroad, laste sünnipäevad. Soolased burgerid või magusate täidistega magustoidukuklid.

BRIOCHE HOT DOG SAI

Pakendis on 4 lõikega hot dog saia, mille vahele sobib hästi nii vorstike, rebitud liha või ka taimetoidusõbralik falafel. Hot dog’i on mugav kasvõi käigupealt süüa.