Tänavatoit leidis tee koju!

 

Tänavatoit on hetkel Eestis oma populaarsuse tipus. Street Food on muutunud palju mitmekülgsemaks ja kaasaegsemaks, kus tavaliste hamburgeriputkade kõrvale on ilmunud maailma maitsvaimatest tänavatoitudest inspiratsiooni saanud food truck’e, festivale, pop-up ja ghost-restorane.

 

Fazer toob ülemaailmsed tänavatoidutrendid eestlastele koju kätte. Uues STREET FOOD sarjas on maitsvaid pagaritooteid, mis innustavad kokkama nii perele kui sõpradele muretult ja rõõmsalt.

 

Fazer STREET FOOD valikus on erinevatest maade ja kultuuride tänavatoidust inspireeritud tooteid wrap’ist ja lapi leivast burgerikuklite ja leivasnäkkideni. Tasub silma peal hoida, neid lisandub veelgi.

 

2022 lisandus:


3 tortillat: Klassikaline, mitmevilja ning gluteenivaba peedi tortilla.
2 lapi leiba: Kaera lapi leib kartulihelvestega ja Kaera lapi leiva kuklid.
3 leivasnäkki: hapukoore ja sibulaga, meega maitsestatud peekoniga ning pähklite ja seemnetega.

Street Food sari

WRAP

Käsitsivormitud ning kiviahjus küpsetatud wrapid sobivad mitmeti kasutamiseks. Rulli endale lemmik lisanditega wrap, sellest jagub ka sõbrale jagamiseks. Kasuta sooja ja vürtsika burrito või tortillana. Lõika ribadeks, piserda õli, soola ja küüslauguga ning küpseta ahjus krõbedateks tsipsideks. Sobib kasutamiseks ka pitsapõhjana.

GRUUSIA LEIB

Käsitööna valmistatud, suurepoorilise ehk ciabatta-laadse tekstuuriga pärmitaignast gruusiapärane nisuleib sobib hästi šašlõki kõrvale või hummuste ja pestodega nautimiseks.

Street Food tooteid leiab ka e-poodidest: