Kas olete juba proovinud Fazer seemneleibu?

 

Järgides tarbijate huvi tervislike toodete vastu, tõime 2018. aastal turule seemnetoodete sarja, kus kõigis toodetes on 1/3 jahust asendatud seemnetega. Sarja kuulusid alguses Seemneleib, Seemnepala ja Seemnepäts.

 

Kuna Fazer seemnetooted said tarbijatelt hea vastuvõtu, tegime kõikide röstsaiade austajate rõõmuks 2019. aastal uue toote selles sarjas – Seemneröst

 

Ja nüüd liitus seemnetoodete perega veel üks liige - Rukki Seemnepala.

 

Kas olete juba proovinud Fazer Seemneleiba, Seemnepalu ja Seemnerösti?

Meie seemnetoodete pere

Rukkijahu ja -teradega rikkalik seemnepalaleib. Üle 1/3 jahust on asendatud kasulike seemnetega - päevalille-, kõrvitsa-, lina- ja seesamiseemned. Seemnesisaldus tootest on 35,9%. Toode on kiudainerikas ja valguallikas ning vähendatud soolasisaldusega.

Seemneröstis on 1/3 jahu asendatud seemnetega. Röst sisaldab kokku 33,8% seemneid: päevalilleseemneid 22,1%, linaseemneid 9,3% ja kõrvitsaseemneid 2,4% ja on valminud koosküpsemise meetodil, mis hoiab enda sees niiskust, rikkalikku maitset ning aroomi.

Tuntud Fazer Fresh mitmeviljaviljaleivake uues kuues, veelgi tervislikuma retseptiga, kus üle 1/3 jahust on asendatud kasulike seemnetega. Seemnesisaldus tootest on 34%: päevalilleseemned 20%, linaseemned 10%, kõrvitsaseemned 4%.

Üle 1/3 jahust on asendatud tervislike seemnete ja teradega. Tervelt 48,9% Seemneleivast moodustavad seemned ja terad: päevalilleseemned, linaseemned, seesamiseemned, rukkiterad ja köömned. 15% tootest on rukkijahu ja 47% teraviljast on rukis.