KODUSAI

 

Fazer Kodusai leidis oma tee eestlaste kodudesse juba aastal 1994. Üle 25aastase ajalooga Kodusai on seejuures ka üks vanimaid tooteid pagaritooteid Eestis.

 

Fazer Kodusai on ajaga kaasas käies muutnud oma välist ilmet, kuid seejuures läbi aastate säilitanud oma erilised omadused, pehmuse ja imepärase maitse!

 

Mõned asjad on liiga head, et neid muuta!

 

Kodusaia tooteid leiab ka e-poodidest:

 

 

Meie Kodusaia pere

Fazer Kodusai 320grammine päts on teinud läbi uuenduskuuri. Täiustasime veidi retsepti, mistõttu paranes saia säilivus ja pehmus. Saia ümaramaks muudetud kuju see-eest parandas pätsi niiskust ning rikastas maitset.

Tootele ei ole lisatud e-aineid.

Fazer Suur Kodusai 500grammises pätsis on tervelt 20 viilu, millest valmistada nii soolaseid kui magusaid võisaiu kogu perele.

Tootele ei ole lisatud e-aineid.

Fazer Kodusai Röst tuli turule aastal 2015. Jätkuva tooteparenduse protsessi käigus leidsime parima retsepti ning aastast 2019 on Kodusai Röst pakendis senisest maitsvam ja krõbedam röstsai.

Tootele ei ole lisatud e-aineid.

Fazer Kodusai Mini Röst on oma väikese viiluga suurepärane valik suupiste- või ka hommikusöögilauale, kui soovid mitmeid erinevaid ja suuremat valikut võisaiu valmistada.

Tootele ei ole lisatud e-aineid.