Avasta uus tume šokolaad tervete metspähklitega. Eestlaste armastatuim maitsekombinatsioon nüüd ka siidises tumedas šokolaadis.

Karl Fazer šokolaadide perekond laieneb uue, trendika tumeda šokolaadiga.
Eestlaste lemmikšokolaad – Karl Fazer piimašokolaad tervete metspähklitega – nüüd ka tumeda šokolaadiga! Kakaosisaldus 47%.
Sametiselt pehme ja suussulav uudistoode sobib just neile, kes naudivad rohket pähklisisaldust.

Kõik Karl Fazer šokolaadid on valmistatud 100% vastutustundlikust kakaost.Meil on väga hea meel anda teile teada, et Fazeri aastaid kestnud ülemaailmne kakaoprogramm on saavutanud oma suure eesmärgi – alates 2017. aasta jaanuarist on kogu Fazeri šokolaadide, kommide, küpsiste ja teiste toodete valmistamiseks kasutatav kakao vastutustundlikult toodetud.

See tähendab, et kakao tarneahel on täielikult läbipaistev ning kogu kakao pärineb vastutustundliku äritegevuse põhimõtteid järgivatest kakaofarmidest.

Tegu on juba 2000. aastal alanud pika ja suuri ümberkorraldusi nõudnud projekti tulemusega, mille eesmärk oli tagada, et kakaost valmistatud maiustused saaksid ka tulevastele põlvedele rõõmu valmistada ning et meie peamise tooraine kättesaadavus ja kakaod tootvate farmerite elujärg paraneks.

Üleminek vastutustundlikult toodetud kakaole on toimunud järk-järguliselt ning alates 2017. aastast võime kinnitada, et 100% meie peamisest toorainest toodetud vastutustundlikult nii Fazeri otsetoetusprogrammides osalevates kakaofarmides kui ka farmides, millel on UTZ, Rainforest Alliance’i ja Fairtrade Cocoa Program sertifikaat. Vajadusel on iga toote puhul võimalik tuvastada, millisest riigist ja farmist selle valmistamiseks kasutatud kakao pärineb.