Tarbijate arvates on Karl Fazeri piimašokolaad Fazeri kaubamärgi sügavaim peegeldus. Karl Fazerit on mitu aastat järjest valitud Soome hinnatuimaks kaubamärgiks (allikas: ajakiri Markkinointi & Mainonta ja turu-uuringufirma Taloustutkimus läbi viidud iga-aastase kaubamärgi hindamise uuring).

Karl Fazeri šokolaad muudab igapäevaelu magusaks ainulaadselt rikkaliku ja sametise suus sulava maitsega. Ehtne Soome šokolaad on kuulus oma pehme maitse, hoolikalt valitud kvaliteetsete koostisosade ja nn Fazeri sinise ümbrise poolest.

Karl Fazer, tuntud ka kui Fazer Sinine, on osa Soome kultuuripärandist. Ikooniline Fazeri piimašokolaad lansseeriti esmakordselt 1922. aastal oma kuulsas sinises ümbrises, mis sümboliseeris puhast Soome loodust. Just šokolaad on paljudest soomlastest kasvatanud suured šokolaadisõbrad.

Karl Fazeri šokolaad on valmistatud hoolikalt valitud looduslikest koostisosadest. Karl Fazeri maitse saladus peitub kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete rikkalikus kombinatsioonis: värske piim, suhkur, kakaomass ja kakaovõi. Karl Fazeri šokolaadi retsept oli lahke teo tulemus ja tänapäevani valmistatakse šokolaadi originaalse retsepti järgi.

Parimal on värv. Sinine.