Domino küpsise ja Karl Fazer piimašokolaadi vastupandamatu kombinatsioon.

Meie lemmik piimašokolaad on nüüd kombineeritud armastatud Domino küpsistega.
Uudistoode sisaldab värsket piima, kakaoküpsiseid ja naturaalset vaniljet.

Üks 200g Karl Fazeri piimašokolaaditahvel sisaldab 3 klaasi värsket piima.

Oleme saanud palju tagasisidet, et meie tootevalikus ei ole Karl Fazeri šokolaaditahvlit küpsistega. 2018.aasta maikuus tuleme tarbijate soovidele vastu ja lansseerime Karl Fazer Domino.

100% vastutustundlik kakao

Meil on väga hea meel anda teile teada, et Fazeri aastaid kestnud ülemaailmne kakaoprogramm on saavutanud oma suure eesmärgi – alates 2017. aasta jaanuarist on kogu Fazeri šokolaadide, kommide, küpsiste ja teiste toodete valmistamiseks kasutatav kakao vastutustundlikult toodetud.

See tähendab, et kakao tarneahel on täielikult läbipaistev ning kogu kakao pärineb vastutustundliku äritegevuse põhimõtteid järgivatest kakaofarmidest.

Tegu on juba 2000. aastal alanud pika ja suuri ümberkorraldusi nõudnud projekti tulemusega, mille eesmärk oli tagada, et kakaost valmistatud maiustused saaksid ka tulevastele põlvedele rõõmu valmistada ning et meie peamise tooraine kättesaadavus ja kakaod tootvate farmerite elujärg paraneks.

Üleminek vastutustundlikult toodetud kakaole on toimunud järk-järguliselt ning alates 2017. aastast võime kinnitada, et 100% meie peamisest toorainest toodetud vastutustundlikult nii Fazeri otsetoetusprogrammides osalevates kakaofarmides kui ka farmides, millel on UTZ, Rainforest Alliance’i ja Fairtrade Cocoa Program sertifikaat. Vajadusel on iga toote puhul võimalik tuvastada, millisest riigist ja farmist selle valmistamiseks kasutatud kakao pärineb.