Selle aasta maikuus üllatame šokolaadisõpru mesimagusa uudistootega.

Karl Fazer piimašokolaad mees röstitud mandlitega

Karl Fazeri piimašokolaadide sarja uusim liige on mees röstitud mandlitega piimašokolaad. Uudistoode on trendikas kombinatsioon traditsioonilise Karl Fazeri piimašokolaadi ja krõbedate mees röstitud mandlitükkidega.

Üks 200g Karl Fazeri piimašokolaaditahvel sisaldab 3 klaasi värsket piima.

100% vastutustundlik kakao


Meil on väga hea meel anda teile teada, et Fazeri aastaid kestnud ülemaailmne kakaoprogramm on saavutanud oma suure eesmärgi – alates 2017. aasta jaanuarist on kogu Fazeri šokolaadide, kommide, küpsiste ja teiste toodete valmistamiseks kasutatav kakao vastutustundlikult toodetud.

See tähendab, et kakao tarneahel on täielikult läbipaistev ning kogu kakao pärineb vastutustundliku äritegevuse põhimõtteid järgivatest kakaofarmidest.

Tegu on juba 2000. aastal alanud pika ja suuri ümberkorraldusi nõudnud projekti tulemusega, mille eesmärk oli tagada, et kakaost valmistatud maiustused saaksid ka tulevastele põlvedele rõõmu valmistada ning et meie peamise tooraine kättesaadavus ja kakaod tootvate farmerite elujärg paraneks.

Üleminek vastutustundlikult toodetud kakaole on toimunud järk-järguliselt ning alates 2017. aastast võime kinnitada, et 100% meie peamisest toorainest toodetud vastutustundlikult nii Fazeri otsetoetusprogrammides osalevates kakaofarmides kui ka farmides, millel on UTZ, Rainforest Alliance’i ja Fairtrade Cocoa Program sertifikaat. Vajadusel on iga toote puhul võimalik tuvastada, millisest riigist ja farmist selle valmistamiseks kasutatud kakao pärineb.