Meie uue Hero sarja tooted ülistavad tugevust, tarkust ja samas ka oskust elu nautida. Kangelaslikkus võib seisneda paljudes asjades – nii oskuses oma pere eest hoolt kanda, tööalaste väljakutsetega toime tulla või enda ja oma lähedaste ellu rõõmu tuua. Oleme kõik omal moel erilised ja väärime tunnustamist!

Ideaalne valik füüsiliselt aktiivsetele inimestele on Hero palaleib rukkihelveste, kaerakiude ja purustatud kõrvitsaseemnetega. Purustatud kõrvitsaseemned on kõrge valgu-, kiudainete-, mangaani-, magneesiumi-, raua-, vitmin K-, vase- ja tsingisisaldusega, tugevdab Sinu immuunsust ning parandab südame ja veresoonkonna tööd. Toode on vähese suhkrusisaldusega, kiudainerikas ja valguallikas.

Uudse ümara kujuga Hero täistera rukkileib on äärmiselt kiudainerikas (pea 3 korda kõrgema kiudainesisaldusega kui tavatootes – 21,8 g 100 g kohta), mistõttu on see ideaalne mõttetööd ja loovust nõudvatel elualadel tegutsevatele inimestele. Rukis sisalduvad mineraalid, nagu näiteks magneesium aitab vähendada väsimust ning säilitada närvisüsteemi normaalset funktsioneerimist. Toode on vähese suhkrusisaldusega, kiudainerikas ja Mg-allikas.

Kolmas kangelane on Hero maitsegurmaanidele loodud sai idandatud rukkiterade ja chia seemnetega. Chia seemned, mis on omega-3 allikas ja idandatud rukkiterad parandavad südame ja veresoonkonna tööd vähendades kolesterooli taset veres ning tugevdades immuunsüsteemi. Toode on vähese suhkrusisaldusega, kiudainerikas ja valguallikas.

Pea meeles - igaühes meist on peidus kangelane!