Fazer Geisha pehme piimašokolaad peidab endas krõbedat sarapuupähklitäidist. Võta hetk iseendale ja keskendu heale.

Geisha sai alguse kondiitritootest

Geisha edulugu sai 1960. aastatel alguse kondiitritootest. Peter Fazerile meeldis Kluuvikatu kohvikus valmistatud Jaapani kook, milles oli kasutatud jaapani täidist. Ta soovis teha tootearendust ja proovida seda täidist koos piimašokolaadiga - ja varsti oli edukas retsept valmis!

Jaapan inspireeris sel ajal uute toodete lansseeringuid just seetõttu, et käimas olid Tokyo olümpiamängud, kus ka Peter Fazer ise purjetamises osales.

Idamaise müstika jälgedes

Sõna “geisha” tähendab kunstnikku. Gei tähendab “oskust” ja sha “oskajat isikut”. Mõiste ”geisha” on pärit idamaise müstika sügavaimatest kihtidest ja kuulub jaapani salapärase kultuuri juurde.

Geisha kui tooterühma rahvusvaheline edu põhineb tasakaalustatud tootekontseptsioonil ja heal maitsel. Kõikjal maailmas, kus seda mõistet tuntakse, viib see mõtted argipäevast eemale. Igas inimeses on olemas väike soov unistada. Kui mõtleme sõnale “geisha”, võib see meile tähendada väikest vaheaega igapäevases kiirustamises – unistuste ja naudingute hetke. Pakendi värvid ja kujundus viivad mõtted idamaisesse ja eriti jaapani kultuuri maailma.