Sama maitse, uues pakendis!

Nüüd leiad 8 olemasolevat toodet uutes pakendites! Oleme uuendanud pakendeid, kuid tooted on ikka sama head nagu varem! Uute pakendite puhul lähtusime sotsiaalse vastutustundlikkuse printsiibist: vähendasime tinti ja kasutasime sealjuures kõikide pakendite puhul samu värve, vähendasime pakendi suurust ning kasutasime taaskäideldud plastikut. Uus välimus on põhjamaine, lihtne ning selgelt eristuv! Sarjast leiad nii röstid, sepikud kui ka keefirisaia.

 

Leia oma lemmik toode uues pakendis!

Tooted

FAZER SÜDAMESEPIK

Juba üle 20 aasta tagasi eestlaste südamed võitnud sepik, mis 2019. aastal sai veelgi tervislikuma uuenduse. Säilitades juba tuttava maitseprofiili, asendasime 51% nisujahust täisterajahuga. Sepikul lisavad tekstuuri ja krõmpsu rukkiterad ja nisukliid.

Sisaldab 5,4% pressitud rukkiteri. Kiudaineallikas. Ilma lisatud suhkruta. Valguallikas. Ei ole lisatud E-aineid.

FAZER RUKKISEPIK

Panime eestlaste lemmik-teravilja nüüd sepikusse. Lihtne rukkine maitse, mõnusalt pehme väike päts suure viiluga sobib suurepäraselt toitvaks hommikueineks või tervislikuks vahepalaks. Toode sisaldab looduslikult esinevaid suhkruid. 58% kasutatud teraviljast on rukis: helbed, jahu ja terad.

Sisaldab 5,4% pressitud rukkiteri. Kiudaineallikas. Valguallikas. Ei ole lisatud E-aineid.

FAZER KEEFIRISAI

Nisujahust magusa maitsega sai, mis on valmistatud keefiriga ja rikastatud kaltsiumiga. Midagi paremat ja rikkalikumat kui lihtne sai.

Toode on kaltsiumi- ja valguallikas.

FAZER MITMEVILJA RÖSTKUKKEL

Kuuetahulised ehk kärjekujulised RÖSTI kuklid on eriti mõnusad röstituna, pealt krõbedad, kuid seest pehmed. Samas sobivad sellisena ka võileiva või hoopis trendika burgeri valmistamiseks.

Toode on kiudaine- ja valguallikas.

FAZER TÄISTERARÖST

Tihtipeale arvatakse, et täisteraleib on see, kust võib leida suuremaid seemneid või teri, mis on justkui tervel kujul. See pole päris õige. Tegelikult tähendab täistera pagaritoode ennekõike seda, et alles on hoitud kõik viljateras leiduv kasulik: kiudained, B-vitamiinid, antioksüdandid, süsivesikud ja mitmed mineraalained.

Tavapärasest röstsaiast väiksem pakend, et jõuaks toote võimalikult värskena ära tarbida.

FAZER 5-VILJARÖST

Külg-külje kõrval koos küpsenud erilise kujuga pätsid hoiavad enda sees pehmust andvat niiskust ja imepärast maitset ja aroomi.

Täisteratoode on kiudaineallikas ja valgurikas.

Ei ole lisatud E-aineid.

FAZER KEEFIRIRÖST

Külg-külje kõrval koos küpsenud erilise kujuga pätsid hoiavad enda sees pehmust andvat niiskust ja imepärast maitset ja aroomi.

Toode on kaltsiumiallikas.

Ei ole lisatud E-aineid.

FAZER BRIOCHE RÖSTSAI

Külg-külje kõrval koos küpsenud erilise kujuga pätsid hoiavad enda sees pehmust andvat niiskust ja imepärast maitset ja aroomi.

Jäljendame selle röstsaiaga klassikalist brioche’i, mille koostise alustalad on kvaliteetsed munad ja rohke võisisaldus. Need annavad pätsile iseloomuliku kohevuse ja suussulava maitse.