Sama maitse, uues pakendis!

Nüüd leiad varasemalt olemasolevad tooted uutes pakendites! Oleme uuendanud pakendeid, kuid tooted on ikka sama head nagu varem! Uute pakendite puhul lähtusime sotsiaalse vastutustundlikkuse printsiibist: vähendasime tinti ja kasutasime sealjuures kõikide pakendite puhul samu värve, vähendasime pakendi suurust ning kasutasime taaskäideldud plastikut. Uus välimus on põhjamaine, lihtne ning selgelt eristuv! Sarjast leiad nii röstid, sepikud kui ka keefirisaia.

 

Lisaks vanadele toodetele on lisandunud ka uusi tulijaid. Sel aastal on lisandunud tooteperekonda nii Kaerakukkel, Kaerasepik D-vitamiiniga kui ka Tume Röst rukkihelvestega!

 

Leia oma lemmik!

Tooted

Fazer Tume Röst rukkihelvestega

Fazeri röstide perekonda on lisandunud uus röstiline. Tootes on 9% rukkihelbeid, mis on head tasakaalu loojad sinu menüüs!

Rukki tuntuim tervislik omadus on kiudainerikkus, kuid selles on ka külluslikult erinevaid mineraale, nagu magneesium, B-vitamiinid, fosfor, raud ja tsink.

Fazer kaerakukkel

Koosküpsenud kaerakuklid annavad pehmusele täiesti uue tähenduse. Taevalikult pehmed ja niisked kuklid sisaldavad 46,2% kaera ning täistera kaera 42,2% kogu teraviljast.

Kaeras sisalduvad valgud ja süsivesikud on niivõrd hea koostisega, et see sobib ka sportlastele nii treeningutest taastumiseks kui ka enne trenni söömiseks.

Fazer Kaerasepik D-vitamiiniga

Pehme ja rikkalik kaerasepik. Tänu väga kõrgele kiudainesisaldusele on kaera puhul tegemist viljaga, mis aitab hoida kolesterooli- ja veresuhkrutaset ning ka kehakaalu.

Sepik on rikastatud D-vitamiiniga, mis tugevdab meie immuunsüsteemi.

FAZER MITMEVILJA RÖSTKUKKEL

Kuuetahulised ehk kärjekujulised RÖSTI kuklid on eriti mõnusad röstituna, pealt krõbedad, kuid seest pehmed. Samas sobivad sellisena ka võileiva või hoopis trendika burgeri valmistamiseks.

Toode on kiudaine- ja valguallikas.

FAZER 5-VILJARÖST

Külg-külje kõrval koos küpsenud erilise kujuga pätsid hoiavad enda sees pehmust andvat niiskust ja imepärast maitset ja aroomi.

Täisteratoode on kiudaineallikas ja valgurikas.

Ei ole lisatud E-aineid.

FAZER KEEFIRIRÖST

Külg-külje kõrval koos küpsenud erilise kujuga pätsid hoiavad enda sees pehmust andvat niiskust ja imepärast maitset ja aroomi.

Toode on kaltsiumiallikas.

Ei ole lisatud E-aineid.

FAZER BRIOCHE RÖSTSAI

Külg-külje kõrval koos küpsenud erilise kujuga pätsid hoiavad enda sees pehmust andvat niiskust ja imepärast maitset ja aroomi.

Jäljendame selle röstsaiaga klassikalist brioche’i, mille koostise alustalad on kvaliteetsed munad ja rohke võisisaldus. Need annavad pätsile iseloomuliku kohevuse ja suussulava maitse.

FAZER TÄISTERARÖST

Tihtipeale arvatakse, et täisteraleib on see, kust võib leida suuremaid seemneid või teri, mis on justkui tervel kujul. See pole päris õige. Tegelikult tähendab täistera pagaritoode ennekõike seda, et alles on hoitud kõik viljateras leiduv kasulik: kiudained, B-vitamiinid, antioksüdandid, süsivesikud ja mitmed mineraalained.

Tavapärasest röstsaiast väiksem pakend, et jõuaks toote võimalikult värskena ära tarbida.

FAZER SÜDAMESEPIK

Juba üle 20 aasta tagasi eestlaste südamed võitnud sepik, mis 2019. aastal sai veelgi tervislikuma uuenduse. Säilitades juba tuttava maitseprofiili, asendasime 51% nisujahust täisterajahuga. Sepikul lisavad tekstuuri ja krõmpsu rukkiterad ja nisukliid.

Sisaldab 5,4% pressitud rukkiteri. Kiudaineallikas. Ilma lisatud suhkruta. Valguallikas. Ei ole lisatud E-aineid.

FAZER KEEFIRISAI

Nisujahust magusa maitsega sai, mis on valmistatud keefiriga ja rikastatud kaltsiumiga. Midagi paremat ja rikkalikumat kui lihtne sai.

Toode on kaltsiumi- ja valguallikas.