Pisikese pulgakommina sündinud Dumle iirise eduloos puhuvad uued tuuled. Sellest lustakalt kelmika kujundusega maiustusest on tänaseks kujunenud tõeline klassika!

Väikese pulgakommi staarigeen

Kõik algas ühest pisikesest pulgakommist. Aastanumbriks oli 1945 ja sündmuspaigaks Mazetti tehas Rootsis. Väike kompvek oli täidlase šokolaadi ja pehme iirise mahlakas ja võrratu kombinatsioon. Kui see suus pehmenes ja sulas, tuli lausa vägisi naeratus näole.

1960. aastal sai see pulgakomm endale nimeks Dumle. Fazeri maiustuste tooteperre kuulub Dumle aastast 1975. Dumle pulgakommi edupotentsiaal torkas silma ja 1987. aastal esitleti pehmet iirisekompvekki Dumle Original. Peagi sai Dumlest kodumaisel turul enimmüüdud iiris ja Dumle oli sõna otseses mõttes kõikide huulil. Täht oli sündinud!

Lapselikult lustlikust tootest moodsaks klassikaks

Nagu kõik teavad, peavad tõelised legendid – Batmanist Madonnani – aeg-ajalt oma välimust uuendama, et aegumatu sõnum parimal viisil pärale jõuaks. Selles osas pole Dumlegi erand – ka tema elus puhuvad nüüd muudatuste tuuled.

Dumle asetati kujundaja lauale ning ahvatleva sinise, erksa kollase ja dumleliku punase moodustatud tervik läbis uuenduskuuri. Dumle logo ning lõbusalt mänguline visuaalne ilme asendusid voolujooneliselt karge ja modernse disainiga. Nii vanad head tähekesed, kommikoti sisu kui ka värvimaailm said uue, ajaga sammu pidava väljanägemise.

Moodne pakendilahendus ka kommikotikestele

Klassika poleks mingi klassika, kui sellel ei oleks varuks mõningaid uusi nõkse. Ka Dumle-kommide pakendamiseks mõeldi välja uus nipp – traditsiooniliste kommikottide asemel on nüüd püsti püsivad kotikesed. Tänu efektsele visuaalsele poolele ning mugavale pakendile on neist uutest kottidest nii tore komme võtta ja teistelegi pakkuda.

Võta uus Dumle-pakk ja pista see endale aeg-ajalt nosimiseks kotti, säti see õhtusel koosviibimisel laual aukohale või nautige neid komme kohtamisel olles kahekesi.

Väikesest pulgakommist tänapäevaseks klassikuks arenenud Dumle on maitsev ja inspireeriv, tuletades meile iga päev meelde meis kõikides peituvaid ainulaadseid potentsiaale ja neist sündivaid edulugusid.