Dumle Golden key to fun kampaania 2020

KORRALDAJA

Fazer Confectionery Ltd, Fazerintie 6, 01230 Vantaa, Soome

Äriregistri kood: 0728786-8

KES VÕIVAD OSALEDA?

Kampaanias võivad osaleda kõik üle 16-aastased füüsilised isikud, kelle alaline elukoht on Eesti või Soome. Osaleda aga ei tohi nende ettevõtete töötajad, kes tegelevad kampaania või mis tahes selle osa planeerimisega. Samuti ei tohi kampaanias osaleda nende töötajate perekonnaliikmed.

KUIDAS OSALEDA?

Kampaania algab 1.märtsil 2020 ja lõpeb 30.juunil 2020. Igas Dumle Original kampaaniapakis (120g ja 220g) leidub kuldse paberi ja unikaalse koodiga Dumle kompvekke. Kampaaniainfo on saadaval Dumle kodulehel www.dumle.com. Kampaanialehel saab sisestada unikaalse koodi, mängida mängu ja saada koheselt vastus võimaliku võidu kohta. Veebimängu võitmiseks tuleb ekraanile saada kolm kuldset Dumle kompvekki. Persona var uzvarēt tikai vienu reizi sacensību laika.

AUHINNAD JA VÕITJATE VÄLJAKUULUTAMINE

Soome, Eesti ja Saksamaa osalevad samas tarbijamängus.

Võitjat informeeritakse võidust koheselt. Võitja (1) auhinnaks on neli (4) piletit (koguväärtuses 120-240€ olenevalt riigist) ühte allolevasse lõbustusparki.

Soomes ja Eestis – Linnanmäki ja Saksamaal Phantasialand, kokku 30 võitjat (ja kokku 120 piletit). Pileti väärtus 42-60€, olenevalt riigist.

Võitjale saadetakse auhind võitja poolt antud e-mailile digitaalselt või postiaadressile hiljemalt üks nädal peale kampaania lõppemist.

Fazeril on õigus esitada võitja eesnimi, perekonnanimi ja päritoluriik Fazeri veebisaitidel ja sotsiaalmeedia kanalites.

Auhindu ei saa vahetada raha ega teiste auhindade vastu.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Fazer töötleb osalejate isikuandmeid, et kampaaniat korraldada ja auhindu anda.
Lisateavet selle kohta, kuidas Fazer isikuandmeid töötleb, leiate Fazeri privaatsusavaldusest, vaata https://www.fazer.ee/privaatsus-fazeris/privacy-statement/

KORRALDAJA VASTUTUS

Auhinnast tulenevate võimalike maksukohustuste eest vastutavad osalejad ise.

Fazer maksab auhindade maksud Soomes.

Fazer jätab endale õiguse avaldada võistlejate vastused oma sotsiaalmeedia brändide lehtedel, mida kasutatakse võistluse platvormina. Fazeril on õigus osaleja võistlusest eemaldada, kui on alust kahtlustada, et osaleja rikkus võistlusreegleid. Samadel alustel on Fazeril õigus eemaldada vastused oma sotsiaalmeedia brändide lehtedelt, mida kasutatakse võistluse platvorminina, lükata tagasi osaleja võistlusele esitatud vastus või eemaldada osaleja võistluselt.

Osalemisega kinnitab osaleja, et tal on õigus võistlusel osaleda.

Osalemisega annab osaleja Fazerile loa võitja nime avaldamiseks võistlusega seotud kanalites ja muudes kanalites (turundusmaterjal, kampaanialeht, sotsiaalmeedia) ilma eraldi nõusoleku või kompensatsioonita.

Osalejad vabastavad Fazeri ja muud võimalikud võistluse partnerid ning korraldajad vastutusest kahju eest, mille on põhjustanud või mille on väidetavalt põhjustanud sellel võistlusel osalemine. Korraldaja vastutus osalejate ees ei ületa nendes reeglites nimetatud auhindade summat ega väärtust. Fazer ei vastuta konkursil osalemise ega auhindade saamisega seotud infotehnoloogiliste probleemide eest. Fazer ei vastuta ka võistlusel osalemise või auhindade saamisega seotud probleemide eest, mis on tingitud võistluse platvormina kasutatavate sotsiaalmeediateenuste omadustest, tõrgetest või tööst või osaleja suutmatusest esitada oma kontaktandmed.

MUUD TINGIMUSED

Fazer jätab endale õiguse muuta võistluse reegleid või auhindu, samuti võistlus tühistada või lõpetada ilma ette teatamata või eraldi teatamata. Võistluse või selle reeglite muudatused postitatakse kampaania saidile.